Bicicleta infantil amb pedals amb sostre parasol
Introducció al producte
| Material | Acer d'alt carboni |
| Poder | poder dels homes |
| Altres atributs | |
| Rang d'edat | De 0 a 24 mesos, de 2 a 4 anys |
| Lloc d'origen | Hebei, Xina |
| Tipus | Cotxe |
| Estil | Cavalcada En Joguina |
| Gènere | Unisex |
| Nom de la marca | DAODEBAO |
| Número de model | HLF-103 |
| Material | Estructura d'acer |
| Pes brut | 13 kg/pc |
| NO | 11,8 kg/pc |
| Mida del cartró | 72 * 41 * 35 cm / unitat |
| certificat | EN71/CE |
| Rodes | Roda EVA |
| Avantatge | venda directa de fàbrica |
| Certificació | ASTM |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | 1 unitats/cartró Mida del paquet: 72 * 41 * 35 cm / cartró GW: 13 kg/PC NW: 11,8 kg/PC 20GP/40HQ: 280pcs/680pcs amb cartró marró de 5 capes, o caixa de colors / amb bossa de teixit PP |
| Port | Tianjin/Qingdao/Ningbo/Xangai |
| capacitat de subministrament | 10000 peces/peces per setmana |


Equipada amb cistelles d'emmagatzematge davanteres i posteriors, aquesta bicicleta ofereix un ampli espai perquè el vostre fill pugui portar les seves joguines o berenars preferits, fomentant la sensació d'independència i responsabilitat. Els reposapeus plegables afegeixen una capa addicional de comoditat, permetent al vostre fill descansar còmodament els peus durant el viatge.


Per a un control parental addicional, la nansa d'empenta ajustable de dos nivells inclou un suport per a tasses d'aigua, que us permet mantenir-vos hidratat durant les vostres aventures a l'aire lliure amb el vostre petit. Aquesta característica garanteix una adherència còmoda als pares, facilitant la guia i la navegació per la bicicleta sense esforç.


El que diferencia la nostra bicicleta de pedals per a nens és la seva assequibilitat, gràcies al nostre model de venda directa de fàbrica. Creiem en oferir un producte d'alta qualitat a un preu raonable, fent d'aquesta bicicleta una excel·lent inversió en l'alegria i el benestar del vostre fill. Benvingut a consultar i demanar: que comencin les aventures!
Etiquetes populars: bicicleta de pedals per a nens amb sostre para-sol, fabricants, proveïdors, fàbrica de bicicletes de pedals per a nens de la Xina amb sostre de sombrilla
Un parell de: Tricicle infantil multifunció
Següent: Tricicle infantil
Enviar la consulta
Potser també t'agrada


