Joguines per caminar per a 9 mesos
Introducció al producte
| És plegable | NO |
| Altres atributs | |
| Lloc d'origen | Hebei, Xina |
| Nom de marca | DAODEBAO |
| Número de model | BTM-203U |
| Material | plàstic |
| Material del marc | Aliatge d'alumini |
| Coixinet de càrrega | 15 kg |
| Grup d'edat | 0-3 anys |
| Nom del producte | Passejador de joguina musical 3 en 1 amb cotxe |
| Color | Negre blau, vermell, verd |
| Funció | mústic, lleuger, etc. |
| Rodes | 6 rodes |
| Edat | 6 ~ 18 mesos |
| Pes de càrrega | 30 kgs |
| Alçada | ajustable |
| Mida del cartró | 72*62*49,5 cm |
| paquet | 6 unitats/ctn |
| N.W./G.W | 19 kg/20 kg |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | Paquet estàndard internacional, 6pcs/cartró |
| Port | tianjinxingang |
| Capacitat de subministrament | 2000 Peça/Peces |
3-AJUST DE L'ALTURA DEL NIVELL: dissenyat tant per a nens com per a nenes, aquest caminador té 3 alçades de seient ajustables per adaptar-se al creixement del vostre nadó durant les diferents etapes de la marxa. Aquest disseny atent ajuda a prevenir les cames de proa, ja que us permet col·locar el seient a l'alçada ideal.
MATERIAL I DISSENY APROBAT PER A NENS: Fabricat amb material PP segur d'alta qualitat, aquest caminador presenta un disseny suau i arrodonit sense vores afilades. El respatller alt ergonòmic de 95 graus admet el desenvolupament de la columna vertebral, mentre que el coixí còmode i transpirable és extraïble i es pot rentar a màquina per facilitar la neteja.
Etiquetes populars: joguines per caminar per a 9 mesos, fabricants, proveïdors, fàbrica de joguines per caminar a la Xina per a 9 mesos
Un parell de: Caminador infantil amb rodes
Següent: Gorila amb rodes
Enviar la consulta
Potser també t'agrada




