Cotxets de luxe
Introducció al producte
| És plegable | Sí |
| Altres atributs | |
| Lloc d'origen | Hubei, Xina |
| Nom de la marca | DAODEBAO |
| Número de model | HLF-999-1 |
| Material | Lli |
| Material del marc | Aliatge d'alumini |
| Suport de càrrega | 15 kg |
| Grup d'edat | 0-6 mesos, 0-3 anys |
| Funció | Cotxet de nadó portàtil plegable fàcil |
| Mida de la caixa | 61 * 36 * 39 cm |
| Talla oberta | 66*48*100CM |
| N.W | 9 kg |
| G.W | 8 KG |
| Rodes | Cotxet de nadó amb rodes universals 360 |
| Color | Personalitzat |
| Logotip | Cotxet de nadó amb logotip personalitzat |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | 1 unitat/ctn |
| Port | Qualsevol port de la Xina, SHANGHAI, ZGUANGZHOU, SHENZHEN, NINGBO |
| capacitat de subministrament | 20000 peces/peces al mes |


Les rodes de PU més grans dels nostres cotxets de luxe són un testimoni d'una mobilitat suau i sense esforç. Llisca per diversos terrenys amb facilitat, ja que aquestes rodes proporcionen estabilitat i durabilitat per a un viatge realment còmode. Les nanses d'empenta gruixudes asseguren una adherència segura, mentre que l'addició de cobertes de mànecs de cuir no només afegeix un toc de luxe, sinó que també millora l'experiència tàctil general.


La seguretat i la comoditat són primordials en la nostra filosofia de disseny. El disseny del cos estable garanteix un entorn segur per al vostre nadó, oferint tranquil·litat mentre recorreu les vostres aventures diàries. Els pneumàtics equipats amb frens afegeixen una capa addicional de control, assegurant que el vostre cotxet de luxe es mantingui exactament on voleu, especialment en pendents o superfícies irregulars.

Etiquetes populars: cotxets de luxe, fabricants de cotxets de luxe de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de: Cotxet per a nadons
Següent: Cotxet de nines
Enviar la consulta
Potser també t'agrada






