Millor cotxet lleuger
El millor cotxet lleuger està dissenyat per als pares moderns, posant èmfasi en l'estil, la seguretat i la funcionalitat. Compta amb un marc d'alumini d'aviació resistent però lleuger, un luxós teixit de lli 900D i un cinturó de seguretat de cinc punts. Amb el seu disseny compacte de tres dimensions, és fàcil de viatjar i ofereix passejades suaus i còmodes per a nens de 0-3 anys. La mobilitat millorada, les característiques de seguretat i el disseny elegant del cotxet el converteixen en una opció ideal per a les famílies en moviment.
Introducció al producte
| És plegable | Sí |
| Altres atributs | |
| Lloc d'origen | Zhejiang, Xina |
| Nom de marca | DAODEBAO |
| Número de model | KSSBR-D299 |
| Material | Teixit melange 300D |
| Material del marc | Acer |
| Coixinet de càrrega | 20KG |
| Grup d'edat | 0-6 mesos, 0-3 anys, 6 mesos - 3 anys |
| Nom del producte | Cotxet de nadó |
| MOQ | 2 |
| Temps d'execució | 50 ± 5 dies |
| Tela | Teixit melange 300D |
| Marc | Acer |
| G.W. | 8,6 kg |
| N.W. | 7,4 kg |
| Mida del cartró | 47*26*68 cm |
| S'està carregant QTY | 1*40HQ=840PCS (cotxet únic) |
| OEM | Sí |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | 1 PC/CTN |
| Capacitat de subministrament | 3000 cartró/cartons per mes |


LLEUGER: el màxim en comoditat, aquest cotxet lleuger té un marc d'acer durador que només pesa 15 lliures.|El còmode cotxet de 43 "d'alçada és ideal per a tots els pares


DISSENYAT PER A LA CONFORT: Mantingueu el vostre fill còmode amb un suport òptim en les 3 posicions reclinables|La capota de gran mida amb parasol extensible té protecció UPF 50+|El cotxet té molt d'emmagatzematge amb la seva cistella d'emmagatzematge extragran i el seu portavasos


Etiquetes populars: millor cotxet lleuger, els millors fabricants, proveïdors, fàbrica de cotxets lleugers de la Xina
Un parell de: Cotxet barat
Següent: Millor cotxet de vagó
Enviar la consulta
Potser també t'agrada






