Drift Scooter elèctric
Introducció al producte
| Plegable | NO |
| Interval per càrrega | 10-15KM |
| Velocitat màxima | 21-30km/h |
| Altres atributs | |
| Lloc d'origen | Zhejiang, Xina |
| Tipus intel·ligent | bluetooth, electrònic |
| Nom de la marca | DAODEBAO |
| Número de model | SMT-D6 |
| Temps de càrrega | 2-3H |
| Categoria | Scooter de tres rodes |
| Persones aplicables | Unisex |
| Capacitat de la bateria | < 10Ah |
| Potència del motor | 36V250W |
| Alçada del pedal | 150 MM |
| Tipus i capacitat de la bateria | Bateria Li-ion 36V3600mAh |
| Angle d'escalada | 10 graus -30 graus |
| Pneumàtic de motor | 8" sòlid |
| Quilometratge per càrrega | 15 km |
| Tipus de plàstic | PE |
| Càrrega màxima | 120 kg |
| Mida | 1100 * 650 * 690MM |
| Certificació | CE |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | Mida del cartró 69 * 54 * 21 cm per a la comanda de contenidor complet. |
| Unitats de venda: | Element únic |
| Mida del paquet únic: | 69X56X28 cm |
| Pes brut únic: | 15.000} kg |

Benvingut al món de l'emoció i la innovació amb el nostre scooter elèctric Drift, on la tecnologia superior es reuneix amb aventures emocionants. Més que un patinet, el nostre cotxe de deriva elèctric redefineix la teva manera de conduir, oferint una experiència emocionant per a motoristes de totes les edats.
Potència i resistència inigualables:

Amb la seva potència de motor superior, aquest patinet elèctric ofereix un viatge com cap altre. Sent la pressa mentre llisques sense esforç, impulsat per un motor que garanteix la velocitat i el control. Junt amb una bateria de llarga durada, les vostres aventures no només són emocionants, sinó també perdurables. No us heu de preocupar per les recàrregues freqüents: aquest patinet està dissenyat per mantenir-vos al dia amb el vostre estil de vida d'alta energia, oferint infinites hores de gaudi.
Disseny de comoditat innovador:

Dissenyat tenint en compte la vostra comoditat, el nostre tricicle elèctric de deriva ofereix una disposició de seients que permet als nens seure còmodament durant les seves etapes de desenvolupament. El mètode únic de direcció magra millora el flux natural del viatge, fent-lo més intuïtiu, desenvolupat i alineat amb les habilitats dels nens. El disseny ergonòmic garanteix una experiència còmoda i agradable, promovent la confiança mentre dominen l'art de la deriva.
Etiquetes populars: scooter elèctric de deriva, fabricants de scooter elèctric de deriva de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de: Drift Car elèctric
Següent: No
Enviar la consulta
Potser també t'agrada








