BTT juvenil
La bicicleta de muntanya juvenil està dissenyada per a l'aventura, amb un marc reforçat, pneumàtics amples i adherents per a una tracció superior en diferents terrenys i un sistema de suspensió de forquilla davantera per a un recorregut suau. Proporciona un exercici de cos sencer, millorant tant el benestar físic com psicològic. Aquesta bicicleta ofereix versatilitat per a l'exploració fora de la carretera i els desplaçaments urbans, amb un compromís de qualitat i servei postvenda, assegurant un preu favorable i accés directe al rendiment.
Introducció al producte
| Material de forquilla | Acer |
| Engranatges | Velocitat única |
| Mida de la roda | 18" 20" 22" |
| Material del marc | Acer |
| Sistema de frenada | Fre de disc |
| Altres atributs | |
| Material de la vora | Aliatge d'alumini |
| Rodes d'entrenament | NO |
| Tipus de marc | Marc dur (amortidor no posterior) |
| Lloc d'origen | Hebei, Xina |
| Nom de marca | DAODEBAO |
| Número de model | XAM-MBTLT |
| Suspensió de forquilla | NO |
| Pes brut | 13,8 kg |
| Pes net | 12,3 kg |
| Tipus de pedal | Pedal ordinari |
| Longitud (m) | 1.2 |
| Capacitat de càrrega | 120 kg |
| Nom del producte | Bicicleta de muntanya per a nens/Bicicletes per a nens de BTT |
| Color | Blanc, rosa, vermell, verd, blau, morat, taronja i així successivament |
| Estil | Popular |
| Edat | 3-13 anys Nens |
| Mida | 18" 20" 22" Bicicleta de muntanya infantil / Cicle de bicicleta BTT infantil |
| Pneumàtic | Pneumàtic d'aire, tub de goma, 2,35, A/V |
| Sella | Còmode |
| Marc | Material d'acer |
| preu | preu directe de fàbrica |
| cartró | exportació estàndard de 5 capes |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | Paquet de bicicleta de muntanya per a nens: 1 unitat/CTN (85% SKD / 45% SKD / CKD / o com a petició del client). Bicicletes de BTT per a nens personalitzades OEM barates per a nens/Bicicleta de muntanya Mtb/nens BTT 20 Pollici 21 Velocit |
| Capacitat de subministrament | 10000 peces/peces al mes |


[Frens duals segurs i cadena tancada]: a més d'un fre de mà, aquesta bicicleta per a nens està dissenyada amb un fre de muntanya que és adequat per a nens petits que no tenen prou potència per controlar el fre a mà. Mentrestant, el protector de cadena tancat pot protegir els nens de fer-se mal i proporcionar un entorn de pedaleig més segur.


[ Muntatge sense problemes ]: amb un 95% premuntat, la nostra bicicleta per a nens només us porta uns quants passos per muntar. A més, s'inclouen instruccions detallades per a un muntatge més eficient. Després d'ajustar el seient i el manillar a una alçada còmoda, els nens estan preparats per muntar per gaudir d'activitats a l'aire lliure.


[Mida recomanada]: la bicicleta de 14" és adequada per a nens i nenes de 3 a 5 anys; 16" per a nens de 4 a 7 anys; 18" per a nens de 4 a 8 anys. Nota: Mesureu l'INSEAM del nen i compareu amb l'ALÇADA DEL SILL per comprovar si el genet pot tocar el terra.
Etiquetes populars: bicicleta de muntanya per a joves, fabricants de bicicletes de muntanya per a joves de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de: Millor bicicleta de muntanya per a principiants
Següent: Les millors bicicletes de Mtb
Enviar la consulta
Potser també t'agrada



