Bicicleta de muntanya amb marc d'alumini
Introducció al producte
| Material del marc | Acer |
| Material de forquilla | Acer |
| Suspensió de forquilla | NO |
| Sistema de frenada | Fre de disc |
| Mida de la roda | 24" 26" |
| Engranatges | 21 Velocitat |
| Altres atributs | |
| Material de la vora | Aliatge d'alumini |
| Amplada del pneumàtic | 26*1.95 |
| Lloc d'origen | Hebei, Xina |
| Número de model | BJQ-MJM600 |
| Nom de la marca | DAODEBAO |
| Tipus de marc | Marc dur (amortidor no posterior) |
| Tipus de pedal | Pedal ordinari |
| Capacitat de càrrega | 150 KG |
| Longitud (m) | 1.8 |
| Pes net | 16 kg |
| Pes brut | 18 kg |
| article | Bicicletes BTT per a homes adults |
| Fre | Fre de disc |
| pedal | plàstic o aliatge pot triar |
| marc | acer |
| agafar | goma d'esborrar |
| Desviador | Marca xinesa o Shimano |
| Color | taronja/blau/groc/vermell |
| Estil | De moda |
| Garantia | 1 any |
| Material de la vora | Alumini |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | 85% SKD 45% SKD CKD O CARTON AB a l'engròs bycycles bicicleta de 26 polzades pneumàtics de bicicleta mtb de 24 polzades 26x1,95 mtb bicicleta parla / bicicleta cycel / bicicletes per a homes adults |
| Port | Port de Tianjin o com a requisit dels clients |
| capacitat de subministrament | 20.000 peces/peces per mes bicicleta parla / bicicleta cycel / bicicletes per a homes adults |
Embarca't en aventures emocionants amb la nostra bicicleta de muntanya: on la innovació es troba amb el màxim rendiment!

Presentem la nostra darrera meravella, la bicicleta de muntanya amb marc d'alumini, un cim de l'excel·lència en enginyeria i un testimoni del nostre compromís d'oferir als corredors una experiència a l'aire lliure inigualable. A daodebao, hem dissenyat meticulosament aquesta bicicleta per ser el vostre millor company en senders difícils, oferint funcions d'avantguarda que garanteixen un rendiment superior i una durabilitat duradora.
Marc innovador d'aliatge d'alumini:

Al nucli de la nostra bicicleta de muntanya hi ha el seu innovador marc d'encaminament de cables intern d'aliatge d'alumini. Fabricat amb precisió, aquest quadre no només garanteix una resistència excepcional, sinó que també ofereix una experiència de conducció lleugera i àgil. L'encaminament intern del cable sense costures millora l'estètica de la bicicleta, donant-li un aspecte elegant i modern alhora que redueix el risc de desgast del cable.
Sistema de suspensió excepcional:

Equipada amb una robusta forquilla davantera que absorbeix els xocs de 38 mm de gruix, la nostra bicicleta garanteix una marxa suau i estable fins i tot en els terrenys més irregulars. Tant si esteu abordant senders pedregosos com si baixeu de turons pronunciats, el sistema de suspensió absorbeix eficaçment els cops, oferint un control i una comoditat òptims. Això vol dir que podeu centrar-vos a gaudir del viatge, confiant en la capacitat de la vostra bicicleta per manejar camins accidentats amb facilitat.
Disseny elegant i acabat de gamma alta:

Transmissió de precisió i frenada fiable:

Amb l'avançat sistema de transmissió de velocitat Guobian 24-i frens de disc mecànics fiables, la nostra bicicleta ofereix canvis de marxa sense problemes i una potència de parada sensible. Conquisteu ascensions i baixades difícils amb facilitat, confiant en la precisió dels vostres canvis de marxa i en la capacitat d'aturada immediata dels vostres frens. Aquest nivell de control et permet navegar per qualsevol camí amb confiança i precisió.
Etiquetes populars: bicicleta de muntanya amb marc d'alumini, fabricants de bicicletes de muntanya de la Xina amb marc d'alumini, proveïdors, fàbrica
Un parell de: Especialitzat Bici Muntanya
Següent: Bicicleta Trail Mountain per a homes
Enviar la consulta
Potser també t'agrada





