Bicicleta de muntanya masculina
Introducció al producte
| Material del marc | Acer |
| Material de forquilla | Acer |
| Suspensió de forquilla | Sí |
| Sistema de frenada | Fre de disc |
| Mida de la roda | 26" |
| Engranatges | 24 Velocitat |
| Altres atributs | |
| Material de la vora | Acer |
| Amplada del pneumàtic | 26*2.5" |
| Lloc d'origen | Hebei, Xina |
| Número de model | HBMMS-KLLBL |
| Nom de la marca | DAODEBAO |
| Tipus de marc | Marc dur (amortidor no posterior) |
| Tipus de pedal | Pedal ordinari |
| Capacitat de càrrega | 150 KG |
| Longitud (m) | 1.8 |
| Pes net | 18,2 kg |
| Pes brut | 22,1 kg |
| Pneumàtic | 26*4.0 |
| Forquilla | Forquilla de suspensió |
| Tipus de roda | Roda de radis |
| Desviador | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logotip | OEM Made.welcome logotip personalitzat |
| Color | Requisits |
| Mercat | Països |
| Manillar | Aliatge SM |
| Roda lliure | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Pneumàtic i càmera | 24/26/20*1,95/2,125 Pneumàtic negre |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | muntanya bicicleta , muntanya ciclisme , ciclista , bicicletes , mtb , bicicleta de montana |
| 85% SKD | |
| Port | Tianjin |
| capacitat de subministrament | 2500 peces/peces al mes |


Equipada amb un 21-sistema de transmissió de velocitat, la nostra bicicleta de muntanya ofereix opcions d'engranatge versàtils, que us permeten conquerir tant ascensions pronunciades com baixades ràpides sense esforç. Trieu entre una infinitat de colors per combinar amb el vostre estil i experimenteu la llibertat de personalització amb el nostre suport per a colors personalitzats, que us permeten anar amb una bicicleta que reflecteixi realment la vostra personalitat.


La nostra bicicleta de muntanya no només és un company d'alt rendiment, sinó que també és assequible. Amb la venda directa de fàbrica, oferim un preu favorable sense comprometre la qualitat. Benvingut a consultar i demanar la teva pròpia bicicleta de muntanya per a home, on la qualitat es combina amb l'assequibilitat. Augmenta les teves aventures en bicicleta amb una bicicleta que combina estil, durabilitat i innovació, perquè el teu viatge no mereix més que el millor. Abraça l'exterior amb confiança i deixa que la nostra bicicleta de muntanya sigui el vehicle que t'impulsa cap a noves altures d'emoció i exploració.
Etiquetes populars: bicicleta de muntanya per a homes, fabricants de bicicletes de muntanya per a homes de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de: Bicicleta de muntanya per a principiants
Següent: Bicicleta de muntanya plegable
Enviar la consulta
Potser també t'agrada






