Bicicleta elèctrica tot terreny
Introducció al producte
| Engranatges | 7 Velocitat |
| Material del marc | Aliatge d'alumini |
| Mida de la roda | 26" |
| Voltatge | 48V |
| Font d'alimentació | Bateria de liti |
| Sistema de frenada | F&R - Fren de disc per cable |
| Capacitat de la bateria | 10,5 Ah |
| Altres atributs | |
| Parell motor | 60-70NM |
| Temps de càrrega | 3~6/H |
| Posició motora | Motor del buje posterior |
| Posició de la bateria | Tub de baixada |
| Amplada del pneumàtic | 26*4 |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Nom de la marca | DAODEBAO |
| Número de model | DGCS-X5 |
| Interval per potència | 40 ~ 45 km |
| Velocitat màxima | 30-50Km/h |
| Nom del producte | Bicicleta elèctrica de pneumàtics grossos |
| Color | Color personalitzat |
| Potència del motor | 350 W (500 W/750 W opcional) |
| Càrrega màxima | 180 kg |
| Pes net | 30 kg |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | Empaquetat a la caixa de 5-capes |
| Port | Canton |
| capacitat de subministrament | 800 peces/peces al mes |

Expresseu la vostra individualitat mitjançant la personalització amb una varietat de colors disponibles per a la vostra bicicleta elèctrica tot terreny. Fabricada amb un aliatge d'alumini lleuger però robust, la bicicleta aconsegueix l'equilibri perfecte entre portabilitat i durabilitat, amb un pes de només 29 kg, alhora que té una capacitat de càrrega de 150 kg, cosa que garanteix la força i l'estabilitat en les vostres empreses fora de carretera.

Allibera la potència interior amb el motor de 350 W-1000W, equipat amb radis de 12 G per millorar el rendiment. La bateria de liti 48V10.4A-48V25A potencia el teu viatge, oferint una autonomia impressionant de 40 a 80 quilòmetres. Tant si estàs navegant a 25/hora pausada com si tens ganes d'una pujada d'adrenalina a 45/hora, la bicicleta elèctrica tot terreny ofereix un viatge emocionant i dinàmic.

Dissenyada per a reptes tot terreny, la bicicleta inclou un conjunt de bols de coixinets robust, components Shimano com el canvi de canvi TX50, el desviador posterior ZT50 i la 7-roda lliure de velocitat, que garanteixen transicions de marxes suaus en terrenys accidentats. La forquilla davantera que absorbeix els cops d'oli groc per a motos de neu i els pneumàtics especials de 26 * 4.0 garanteixen un viatge còmode, absorbint els cops i navegant per superfícies rugoses amb facilitat.
Etiquetes populars: bicicleta elèctrica fora de carretera, fabricants de bicicletes elèctriques fora de carretera de la Xina, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







