Bicicleta elèctrica plegable per a adults
Introducció al producte
| Engranatges | 27 Velocitat |
| Material del marc | Aliatge d'alumini |
| Mida de la roda | 20" |
| Voltatge | 36V |
| Nom de la marca | DAODEBAO |
| Número de model | DGCS-K5 |
| Capacitat de la bateria | 10,5 AH |
| Velocitat màxima | >50 km/h |
| Parell motor | 30-50 Nm |
| Temps de càrrega | >3 hores |
| Temps de càrrega | 6 hores |
| Color | negre |
| Velocitat | 32 km/h |
| Potència del motor | 36V 250W |
| Càrrega màxima | 150 KG |
| Nom del producte | Bicicleta elèctrica |
| Tipus | Bicicleta elèctrica de carretera |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | Caixa de cartró |
| Port | Canton |
| capacitat de subministrament | 100.000 peces/peces al mes |

Presentem la nostra bicicleta elèctrica plegable per a adults: un cim d'innovació, rendiment i estil al món dels desplaçaments elèctrics. Amb un enfocament en la personalització, la durabilitat i les funcions d'avantguarda, aquesta bicicleta plegable està dissenyada per elevar la vostra experiència de mobilitat urbana a noves altures.

La bicicleta elèctrica plegable per a adults compta amb una transmissió d'alt rendiment, que inclou una manovella d'aliatge d'alumini, un canviador Shimano TX50, un desviador posterior Shimano ZT50 i una roda lliure de velocitat Shimano 7-. Aquesta combinació garanteix transicions de marxes suaus i una experiència de conducció perfecta, tant si estàs navegant per la ciutat com si abordes diversos terrenys.
|
Altres: eix central del tambor de flors Peilin, transmissió de velocitat Shimano 7-, forquilla davantera d'aliatge de magnesi, instrument de pantalla de cristall líquid, controlador de detecció de potència, motor d'aviació de bandera, frens de disc mecànics d'alt rendiment davanter i posterior, carregador ràpid DC2A estàndard europeu . |
|||
Etiquetes populars: bicicleta elèctrica plegable per a adults, fabricants, proveïdors, fàbrica de bicicleta elèctrica plegable per a adults de la Xina
Un parell de: Bicicletes plegables per a adults de 7 velocitats
Enviar la consulta
Potser també t'agrada








