Ebikes per a adults
Introducció al producte
| Engranatges | 27 Velocitat |
| Material del marc | Aliatge d'alumini |
| Mida de la roda | 26" |
| Voltatge | 36V |
| Font d'alimentació | Bateria de liti |
| Sistema de frenada | Línia de fre |
| Nom de la marca | DAODEBAO |
| Número de model | DGCS-X4 |
| Posició motora | motor de cub davanter |
| Posició de la bateria | Tub de baixada |
| Tipus intel·ligent | Electrònica |
| Lloc d'origen | Guangdong, Xina |
| Interval per potència | 31 - 60 km |
| Velocitat màxima | >50 km/h |
| Parell motor | 30-50 Nm |
| Temps de càrrega | >3 hores |
| Temps de càrrega | 6 hores |
| Bateria | Bateria de liti de classe A 36V8A |
| MOQ | 100 |
| Motor | Motor de 350 W |
| Color | negre |
| Velocitat | 32 km/h |
| Potència del motor | 36V 250W |
| Càrrega màxima | 150 KG |
| Nom del producte | Bicicleta elèctrica |
| Tipus | Bicicleta elèctrica de carretera |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | Caixa de cartró |
| Port | Guangzhou |
| capacitat de subministrament | 100.000 peces/peces al mes |

Allibera l'alegria de conduir amb les nostres ebikes per a adults, meticulosament dissenyades per oferir una experiència emocionant i còmoda per a ciclistes de tots els nivells. Dissenyades amb precisió i atenció als detalls, aquestes bicicletes elèctriques encarnen la combinació perfecta de rendiment, estil i versatilitat.

Amb una mida de pneumàtic de 26*4.0, les nostres bicicletes elèctriques s'enfronten sense esforç a diversos terrenys amb estabilitat i control. Augmenteu la vostra experiència de conducció escollint entre una paleta de colors personalitzables, que us permetran expressar la vostra individualitat a través de la vostra estètica preferida. Fabricades amb un aliatge d'alumini lleuger però durador, aquestes bicicletes pesen només 29 kg, aconseguint un equilibri òptim entre portabilitat i robustesa.

Gaudeix d'una potència inigualable amb el motor de 350 W-1000W, amb radis de 12 G per a una conducció suau i eficient. La bateria de liti, que va des de 48V10.4A fins a 48V25A, garanteix una autonomia impressionant de 40 a 80 quilòmetres, proporcionant la llibertat d'explorar lluny. Tant si estàs navegant tranquil·lament a 25/hora com si estàs buscant una pujada d'adrenalina a 45/hora, les nostres Ebikes ofereixen un viatge estimulant cada vegada.
|
Paràmetres del producte |
|||
|
Mida: |
26 polzades |
Material del marc: |
Aliatge d'alumini d'aviació |
|
Càrrega: |
150 kg |
maquinària elèctrica: |
500-1000W |
Etiquetes populars: ebikes per a adults, fabricants, proveïdors, fàbrica de bicicletes ebikes de la Xina per a adults
Un parell de: Greix Pneumàtic Elèctric Muntanya
Enviar la consulta
Potser també t'agrada








