Bicicleta d'estudiants
Introducció al producte
| Material de forquilla | Acer |
| Engranatges | Velocitat única |
| Mida de la roda | 26" |
| Material del marc | Acer |
| Sistema de frenada | Fre V |
| Altres atributs | |
| Material de la vora | Aliatge d'alumini |
| Tipus de marc | Marc complet a prova de cops |
| Amplada del pneumàtic | 26*2.5" |
| Lloc d'origen | Hebei, Xina |
| Nom de la marca | DAODEBAO |
| Número de model | KAQ-MK |
| Suspensió de forquilla | Sí |
| Pes brut | 18 |
| Pes net | 16 |
| Tipus de pedal | Pedal ordinari |
| Longitud (m) | 1.7 |
| Capacitat de càrrega | 160 kg |
| Port | Port de Tianjin o a petició del client. Bicicleta de ciutat. Bicicleta de moda per a dones. Bicicleta de dona OEM de bona qualitat. |
| capacitat de subministrament | 5000 peces/peces per setmana |


Expressa la teva individualitat amb la nostra bicicleta per a estudiants, disponible en una gamma vibrant de colors per a tots els gustos. El que diferencia aquesta bicicleta és l'opció de personalització del color, que permet als estudiants personalitzar les seves sortides i fer una declaració que ressoni amb la seva personalitat única. Des de tonalitats clàssiques fins a tons atrevits i vibrants, les opcions són tan diverses com els estudiants que les munten.


Per atendre les diverses necessitats dels estudiants, la nostra bicicleta està disponible en diverses mides, assegurant un ajust còmode i personalitzat per a cada motorista. Aquesta capacitat d'adaptació fa que la nostra bicicleta d'estudiant sigui adequada per a estudiants de totes les edats, des de joves motoristes fins a aquells que naveguen pels campus universitaris. La flexibilitat de mida pretén oferir una experiència de conducció a mida, tenint en compte els requisits únics de cada estudiant.

Etiquetes populars: bicicleta per a estudiants, fabricants de bicicletes per a estudiants de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de: Bicicleta Jove
Enviar la consulta
Potser també t'agrada




