Bicicleta de muntanya júnior
La bicicleta de muntanya júnior està dissenyada per a joves exploradors, està equipada amb un robust bastidor d'acer i rodes de 18" per navegar per terrenys variats. Disposa d'engranatges d'una sola velocitat i inclou rodes d'entrenament per donar suport als principiants, centrant-se en la seguretat i la creació de confiança. Aquesta bicicleta és una introducció ideal a la bicicleta de muntanya per a nens, destacant la durabilitat i el disseny apte per als nens.
Introducció al producte
| Material de forquilla | Acer |
| Engranatges | Velocitat única |
| Mida de la roda | 18" |
| Material del marc | Acer |
| Sistema de frenada | Línia de fre |
| Altres atributs | |
| Material de la vora | Aliatge d'alumini |
| Rodes d'entrenament | Sí |
| Tipus de marc | Marc complet a prova de cops |
| Lloc d'origen | Hebei, Xina |
| Nom de marca | DAODEBAO |
| Número de model | KAQ-XKJN |
| Suspensió de forquilla | Sí |
| Pes brut | 9,5 kg |
| Pes net | 8,5 kg |
| Tipus de pedal | Pedal ordinari |
| Longitud (m) | 0.95-1.15m |
| Capacitat de càrrega | 120 kg |
| Nom del producte | bicicleta infantil |
| Mida | 18" 20"22" |
| Rim | Llanta d'aliatge d'alumini |
| Forquilla | Forquilla d'acer |
| Fre | Fre de mà |
| Sella | Pell suau |
| Tipus de roda | Rodes d'aire de 20 polzades |
| Mida de la roda | 20x2.125/2.4 |
| Mètodes d'enviament | mar |
| Avantatge | Fàbrica directa |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | 1 peça/cartró amb anglès o sol·liciteu un manual d'idioma Amb cartró marró de 5 capes o caixa de colors |
| Port | Tianjin o Qingdao |
| Capacitat de subministrament | 10000 peces/peces al mes |


Excel·lent canvi de canvi i fre de disc: un desviador posterior Shimano amb 7 velocitats fa que els turons siguin més fàcils de pujar, mentre que els canvis de gir fan que sigui suau i fàcil de canviar de marxa mentre es condueix. Aquesta bicicleta de muntanya per a nens inclou un fre de disc davanter i posterior que ofereix una potència de parada segura.


Rutes de conducció més segures: la transmissió de velocitat 7-SHIMANO és extremadament eficient d'utilitzar. Els frens de mà duals tenen una frenada excel·lent amb un temps de resposta ràpid; Pedals de resina antilliscant amb reflectors; Els pneumàtics grossos també fan un treball excel·lent per generar prou tracció sobre qualsevol superfície: sorra, aiguamolls, fang, neu o paviment.

Etiquetes populars: bicicleta de muntanya júnior, fabricants de bicicletes de muntanya júnior de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de: Bicicleta de muntanya de 16 polzades
Enviar la consulta
Potser també t'agrada




