Bicicleta infantil colorida
La bicicleta Colorful Children de DAODEBAO està dissenyada per a nens de 6-15, amb un marc d'acer d'alt carboni i una forquilla d'aliatge d'alumini amb suspensió. Ve en mides de 18, 20 i 22 polzades, té una marxa d'una sola velocitat i inclou un sistema de frenada de disc. Amb una capacitat de càrrega de més de 200 kg i un seient ajustable, aquesta bicicleta és duradora i adaptable, disponible en diversos colors per adaptar-se a les diferents preferències.
Introducció al producte
| Material del marc | Acer d'alt carboni |
| Material de forquilla | Aliatge d'alumini |
| Suspensió de forquilla | Sí |
| Sistema de frenada | Fre de disc |
| Mida de la roda | 18"20"22" |
| Engranatges | Velocitat única |
| Altres atributs | |
| Material de la vora | Aliatge d'alumini |
| Amplada del pneumàtic | 20*2.15" |
| Lloc d'origen | Hebei, Xina |
| Número de model | XAM-MBTAWT |
| Nom de marca | DAODEBAO |
| Tipus de marc | Marc dur (amortidor no posterior) |
| Tipus de pedal | Pedal ordinari |
| Capacitat de càrrega | Més de 200 kg |
| Longitud (m) | 1.7 |
| Pes net | 15 KG |
| Pes brut | 18KG |
| Nom del producte | Bicicleta de muntanya |
| Color | Blau Vermell Rosa |
| Mida | 18 20 polzades |
| Edat | 6-15 anys |
| Pneumàtic | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Marc | Marc d'acer d'alt carboni |
| Logotip | OEM Made.welcome logotip personalitzat |
| Sella | Còmode |
| Manillar | Manillar d'acer |
| Embalatge | Embalatge de cartró SKD / CKD del 85%. |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | Paquet de bicicleta de muntanya bycycles: 85% SKD |
| Port | Port de Tianjin, o com a requisit dels clients |
| Capacitat de subministrament | 1000000 peces/peces al mes per bicicleta de muntanya |


【Dissenyada per a nens】Aquesta bicicleta d'estil BMX ve amb rodes d'entrenament desmuntables que faciliten l'equilibri fins i tot als principiants. L'alçada del seient es pot ajustar ràpidament segons l'alçada del nen. Les gàbies d'ampolles poden portar aigua o begudes perquè cada viatge sigui més divertit.


【Fàcil de muntar】85% premuntat, molt fàcil de muntar, consulteu les instruccions d'instal·lació i el vídeo d'instal·lació abans de la instal·lació. Aneu amb compte de no instal·lar la forquilla davantera cap per avall i distingir els pedals esquerre i dret. Després del muntatge, inflar el pneumàtic.

Etiquetes populars: bicicleta per a nens de colors, fabricants de bicicletes per a nens de colors de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de: Bicicletes infantils assequibles
Següent: Millor bicicleta infantil
Enviar la consulta
Potser també t'agrada




