Millor bicicleta infantil
La millor bicicleta infantil DAODEBAO està dissenyada per a la durabilitat i la comoditat, amb un marc d'acer d'alt carboni, frens de disc i llandes d'aliatge d'alumini. Disponible en talles 16", 18", 20" i 22", s'adapta a diferents grups d'edat. La bicicleta està equipada amb 21-marxes de velocitat, la qual cosa la fa apta per a diferents condicions de conducció. Amb una capacitat de càrrega de 100 kg i disponible en diversos colors, aquesta bicicleta és alhora funcional i visualment atractiva, perfecta per a les aventures a l'aire lliure dels nens.
Introducció al producte
| Material del marc | Acer d'alt carboni |
| Material de forquilla | Acer d'alt carboni |
| Suspensió de forquilla | NO |
| Sistema de frenada | Fre de disc |
| Mida de la roda | 16"18"20"22" |
| Engranatges | 21 Velocitat |
| Altres atributs | |
| Material de la vora | Aliatge d'alumini |
| Amplada del pneumàtic | 20*1.75" |
| Lloc d'origen | Hebei, Xina |
| Número de model | XAM-MBHTK |
| Nom de marca | DAODEBAO |
| Tipus de marc | Marc dur (amortidor no posterior) |
| Tipus de pedal | Pedal ordinari |
| Capacitat de càrrega | 100 KG |
| Longitud (m) | 1.8 |
| Pes net | 15 KG |
| Pes brut | 16 KG |
| Color | vermellblauXocolataColor personalitzat |
| Marc | Marc d'acer d'alt carboni |
| Fre | Dis Fre |
| Estil | Bicicleta de muntanya BTT |
| Mida | 18/20/22 |
| Pneumàtic | Pneumàtic d'aire |
| Tipus de roda | Pneumàtics d'aire de 18 " |
| OEM | Acceptable |
| paquet | 85% envasat |
| Cadena | Cadena de posicionament |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | Cartró |
| Port | TIANJIN |
| Capacitat de subministrament | 20000 unitats/unitats per mes |


Construït per durar: el marc i la forquilla d'acer resistents proporcionen una resistència a l'impacte increïble quan es condueix per terrenys rocosos i accidentats, els pneumàtics de vora posterior proporcionen una bona tracció en condicions humides i seques, sobreviuen fàcilment als múltiples cops de l'equilibri d'aprenentatge. El protector de cadena de cobertura completa serveix per protegir les mans, els peus i la roba dels nens.


Creixeu amb nens: la bicicleta de muntanya per a nens és fantàstica per als que passen per primera vegada. Ve amb rodes d'entrenament desmuntables, un selló regulable en alçada, aquesta bicicleta per a nens pot satisfer les necessitats del vostre fill en diferents etapes i créixer amb elles. A mesura que els vostres fills creixen en confiança, poden passar al següent repte.
Etiquetes populars: millor bicicleta per a nens, els millors fabricants de bicicletes per a nens de la Xina, proveïdors, fàbrica
Un parell de: Bicicleta infantil colorida
Següent: Bicicleta infantil lleugera
Enviar la consulta
Potser també t'agrada




