Cicle infantil de 14 polzades
Compta amb un disseny lleuger, alçada ajustable i materials duradors, que garanteixen un viatge còmode, adaptable i de llarga durada. Els colors i els dissenys vibrants de la bicicleta tenen com a objectiu inspirar la creativitat i l'autoexpressió dels nens, promovent el desenvolupament motor, la independència i la interacció social mitjançant experiències de conducció compartides.
Introducció al producte
| Material de forquilla | Acer |
| Engranatges | Velocitat única de 7/14 velocitats |
| Mida de la roda | 12"/14"/16"/18" |
| Material del marc | Acer |
| Sistema de frenada | Fre de disc |
| Altres atributs | |
| Material de la vora | Acer |
| Rodes d'entrenament | Sí |
| Tipus de marc | Marc dur (amortidor no posterior) |
| Lloc d'origen | Hebei, Xina |
| Nom de marca | DAODEBAO |
| Número de model | XAM-XRK |
| Suspensió de forquilla | NO |
| Pes brut | 10 kg |
| Pes net | 9 kg |
| Tipus de pedal | Pedal ordinari |
| Longitud (m) | 1 |
| Capacitat de càrrega | 120 kg |
| Nom del producte | bici infantil/bicicleta infantil/cicle infantil |
| Color | Vermell/blau/blanc/negre/groc |
| Fre | Fre de disc/V-Brake/fre de cable |
| Marc | acer al carboni/aliatge d'alumini |
| Mida | Bicicleta de 12"/14"/16"/18". |
| Pneumàtic | Kenda |
| Logotip | OEM Made.welcome logotip personalitzat |
| Velocitat | 21/7/24/27-velocitat única velocitat |
| Certificat | Certificat CE |
| Paraules clau | bici infantil/bicicleta infantil/cicle nadó |
| Embalatge i lliurament | |
| Detalls de l'embalatge | Escuma de PE, bossa de plàstic i, a continuació, paquet de dibuixos animats ondulats per a cada peça de mtb per a nens, fre de disc de bicicleta per a nens, 20 18 polzades, per a nens, per a nens de 10 a 15 anys, importació de bicicletes del cicle de la Xina |
| Port | Tianjin, mtb bicicletes infantils fre de disc 20 18 polzades bicicletes per a nens mtb per a nens de 10 a 15 anys importació de bicicletes de la Xina Cycl |
| Capacitat de subministrament | 20000 peces/peces al mes |


【Pneumàtics encoixinats més amples】 Els pneumàtics més amples fan que la seva àrea d'aterratge sigui més gran, dirigint-se amb més suavitat. Fins i tot si la velocitat és molt alta, la bicicleta per a nens no és fàcil de relliscar, de manera que la seguretat del nen és més segura!


【Frenada segura】 La frenada oportuna de la bicicleta fa que el procés de conducció del vostre fill sigui més segur i la família més a gust.

Etiquetes populars: Cicle infantil de 14 polzades, fabricants, proveïdors, fàbrica de cicles infantils de la Xina de 14 polzades
Un parell de: Bicicleta de 12 polzades per a nens
Següent: Bicicleta per a nens de 14 polzades
Enviar la consulta
Potser també t'agrada



